KATALOG


Opis:

Każdy budujący dom świetnie orientuje się w potrzebie położenia odpowiedniej izolacji na poddaszu, która uchroni dom przed utratą ciepła, a właściciela przed płaceniem wysokich rachunków za ogrzewanie.  Najczęstszą metodą jest ocieplanie wełną mineralną, ale ostatnio bardzo chwalonym sposobem jest natrysk pianką poliuretanową, która rozszerzając się, wypełnia każdą, nawet najdrobniejszą szczelinę, co pozwala na absolutną szczelność izolacji. 

Ocieplanie poddaszy w Poznaniu poleca przedsiębiorstwo ze strony izo-stratton.pl, które gwarantuje szybkie i fachowe wykonanie izolacji przy użyciu aparatu mieszającego komputerowo żywice i utwardzacze, dzięki czemu nie należy się martwić o proporcje tych dwóch składników. Odpowiednio gruba warstwa pianki nie pozwoli na utratę ciepła zimą, a latem będzie chronić mieszkańców domu przed lejącym się z nieba żarem. Jest to materiał elastyczny dostosowujący się do naturalnych ruchów dachu.

Data dodania: 27-03-2018


Nazwa Firmy Izo Stratton
NIP 7773284888
WWW http://izo-stratton.pl/
Adres Św. Mikołaja 180
Miejscowość Radzewo
Kod pocztowy 62-035
Telefon 661802861
Link http://izo-stratton.pl/ | Ocieplanie poddaszy Poznań
Użytkownik Bruno Wójcik dodał komentarz Ocena 4
Te przedsiębiorstwo jest polecane przez moich znajomych, bo naprawdę ocieplili oni im poddasza znakomicie. Ja poddasza nie mam, ale widziałem ich wykonaną pracę. Po prostu majstersztyk.
Opublikowano: 2018-09-03 12:17:19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Bogucin

EMZET Namioty Sp. z o.o.

Poznań

MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA

Poznań

KONTENERY ALIBABA