KATALOG


Opis:

Nie masz motywacji, jeśli chodzi o treningi? A może po prostu nie chcesz ćwiczyć sam, ponieważ wiesz, że obecność trenera personalnego nie tylko dałaby Ci potężną dawkę energii i motywacji, ale również konsekwencji w dążeniu do celu pod okiem profesjonalisty? Trening personalny w Poznaniu w Jeżycach to również dobry wybór dla osób, które szukają swojej drogi w zdrowym stylu życia, a także nie potrafią samodzielnie dobrać ćwiczeń do swoich oczekiwań. Chcesz schudnąć, a może jedynie zwiększyć siłę, lub potrzebujesz planu treningowego z wyłączeniem ćwiczeń, których nie możesz wykonywać np. z powodu jakiegoś schorzenia? Trener personalny wysłucha Cię i podejdzie do Ciebie w sposób indywidualny dokładając wszelkich starań, abyś osiągnął swój cel.

Na stronie internetowej vitalife.care, masz możliwość dowiedzieć się więcej o treningach personalnych, a także poznać trenerów personalnych pracujących w centrum.

Data dodania: 21-10-2018


Nazwa Firmy VitaLife
NIP 7831774133
WWW https://vitalife.care/
Adres Zwierzyniecka 32
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--81
Telefon 530 155 165
Link Trening personalny Poznań jeżyce
Użytkownik inorent dodał komentarz Ocena 3
Czy chcelibyście w profesjonalny sposób zmienić swój styl życia na bardziej korzystny dla zdrowia? Myślę, że oferta VitaLife w Poznaniu będzie dobrym wyborem - od porad dietetyka po trening personalny - w tym tkwi ich siła.
Opublikowano: 2019-06-13 14:48:46

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Bogucin

EMZET Namioty Sp. z o.o.

Poznań

MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA

Września

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"